Dzięki szkoleniu Modern and Efficient Web Applications (MEWA) poznasz dobre praktyki tworzenia aplikacji internetowych, zaczniesz pisać czytelny i przejrzysty kod, wykorzystasz w pełni najbardziej efektywne narzędzia oraz uzyskasz feedback i code review do każdego zrealizowanego zadania. Dzięki szkoleniu poznasz najlepsze praktyki tworzenia aplikacji po stronie frontendu oraz dowiesz się z czym zmagają się backendowcy w zespołach fullstackowych.
Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie jest twierdząca, to jesteś w dobrym miejscu! Sprawdź, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej kariery.
Akademia to uporządkowana ścieżka edukacyjna oraz symulacja realnego środowiska pracy. Każdy element w trakcie szkolenia uczy nowej rzeczy, a co ważniejsze realnego rozwiązywania problemów w trakcie tworzenia aplikacji internetowych.
Studenci Akademii wchodzą w interakcje i uczą się profesjonalnego programowania, umiejętności miękkich oraz technologii poprzez symulowane warunki z prawdziwego świata - na żywo z członkami zespołu, Absolwentami i Mentorami. Zarówno na Platformie edukacyjnej jak i na komunikatorze Discord.
Program jest przeznaczony dla programistów i programistek, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji internetowych z wykorzystaniem TypeScript. Zarówno "Frontendowcy" jak i "Backendowcy" znajdą tutaj coś dla siebie.
Będziemy budowali produkty na współczesnym stacku - TypeScript, React, Next.js, NestJS oraz Make, automatyzaje i narzędzia AI. Dowiedz się, że narzędzia i technologia to nie wszystko. Nauczysz się jak rozwiązywać problemy biznesowe, a nie być klepaczem kodu ;)
Aby poprawić umiejętności techniczne oraz umiejętność radzenia sobie w pracy w zespole nawet w złożonych projektach. Craft stawia na profesjonalizm, techniczną perfekcję i zadowolenie klienta. Będziemy podażąć tą ścieżką.
Studenci stworzą 3 aplikacje i kilka bibliotek. Szkolenie Modern and Efficient Web Applications (MEWA) można podzielić na siedem ścieżek tematycznych:
Zapoznaj się z Agendą szkolenia
Może jeszcze lekko ulec zmianie - np. zmieni się liczba lekcji w module lub ich kolejność
W ramach społeczności odbędzie się kilka webinarów ze specjalnymi gośćmi dotyczących zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji internetowych. Będą to tematy związane z deploymentem, usługami AWS, mikroserwisami, architekturą, oraz dobrymi praktykami. Dodatkowo otrzymasz dostęp do nagrań z webinarów na temat React, Next.js oraz NestJS.
Stawiamy na praktykę i code review dzięki platformie Nerds Family
W ramach Akademii na Platformie Code Review otrzymasz od zestaw zadań do realizacji. Zadania podzielone są na sprinty, a każdy sprint składa się z kilku tasków. Twoim zadaniem będzie napisanie kodu aplikacji, ale również spełnienie kryteriów akceptacji (AC) i uzyskanie akceptacji w trakcie Code Review. Każdy sprint realizujesz w dogodnym dla siebie tempie. Gdy zadanie zostało zaakceptowane po review możesz przejść do kolejnego - daje to pewność prawidłowo zrealizowanego zadania, oraz blokuje możliwość robienia pato-developerki ;)
Na Platformie całość szkolenia oraz wprowadzające materiały wideo są po angielsku 🇬🇧, aby od razu szlifować język branżowy.
Zrealizujesz ciekawy projekt, dzięki któremu uzyskasz nowe umiejętności po stronie frontendu jak i backendu
W trakcie realizacji zadań na Platformie Code Review jak zbudujesz System Zarządzania Pracownikami (Employee Management System). Zbudujesz frontend (React), backend (NestJS) oraz stronę projektu (Next.js). System pomoże zarządzać pracownikami w ramach organizacjach - dodawać ich do poszczególnych działów, przypisywać umiejętności, osadzać w strukturze organizacji, pozwalać wnioskować o dni wolne, wysyłać faktury, tworzyć wnioski o wyjazdy służbowe, zarządzać ofertami pracy i wiele, wiele więcej. Stworzysz także system powiadomień mailowych i na Slacka.
Wszystkie trzy główne aplikacje (frontend, website, backend) będą ze sobą współpracować. Większość funkcjonalności biznesowych będzie rozwijana przez Ciebie, ale niektóre z nich będą delegowane do narzędzi do automatyzacji, takich jak Make i wykorzystamy wybrane narzędzia AI.
W ramach Platformy edukacyjnej nasi Studenci uzyskają dostęp do zamkniętej społeczności na komunikatorze Discord, gdzie mogą zadać każde pytanie do innych uczestników. Można uzyskać tam też pomoc, gdy utknie się z projektem. Unikniesz błędów, które popełniłbyś kodując samodzielnie. Pamiętaj - w grupie człowiek lepiej się uczy!
Zobacz jak Platforma wygląda od środka
Cześć, nazywam się Patryk Omiotek
Jestem Senior Fullstack Developerem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji internetowych w stacku TypeScript, React, Next.js, NestJS. Realizowałem wiele ciekawych i wymagających projektów m. in. dla znanej akademii filmowej z USA oraz startupów z Doliny Krzemowej.
Na codzień oprócz kodowania, zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdza poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular, jak i Senior developerów.
Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę szkolenia dla programistów w Bottega IT Minds. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz tworzenie aplikacji internetowych w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem.
Zobacz fragmenty nagrań z kilku webinarów, jakie prowadziłem w tym roku
W tym wideo dowiesz się:
W tym wideo dowiesz się:
W tym wideo dowiesz się:
Sprawdź, co piszą uczestnicy moich szkoleń i warsztatów
Kolejna edycja Akademii startuje w 2024 roku. Aby nie przegapić możliwości dołączenia zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci przypomnienie o starcie. Dodatkowo od czasu do czasu wyślemy Ci ciekawe informacje dotyczące tworzenia aplikacji internetowych.
W zależności od tego jaki styl uczenia się preferujesz, masz kilka możliwości dołączenia.
Możesz dołączyć do szkolenia Modern and Efficient Web Applications (MEWA) oraz Platformy Code Review.
lub zwrot pieniędzy
Materiały szkoleniowe i sposób przekazywania wiedzy w Akademii Web Amigos zostały przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby dać Ci o wiele więcej niż oczekujesz. Jeśli pomimo tego masz wciąż wątpliwości i obawy, mamy dla Ciebie 14-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od opłacenia kursu stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, to zwrócimy Ci pieniądze.
Jak to zrobić? Wystarczy, że napiszesz na adres hello@webamigos.pl powód zwrotu, a cała kwota za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. Zyskujesz w ten sposób jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na poszerzenie swojej wiedzy właśnie z nami!
FAQ, czyli
Tak, jak najbardziej. Platforma obsługuje tę formę płatności.
Lekcje wideo są dostępne wyłącznie w ramach platformy i nie można ich pobrać. Wszelkie materiały pomocnicze jak np. slajdy możesz pobrać na swój dysk.
Dostęp do Platformy edukacyjnej masz cały czas. Jeśli jednak zrezygnujesz z subskrypcji, to zostaje Ci dostęp do materiałów, które udało Ci się przerobić.
Masz 14 dni. Wystarczy że wyślesz maila na adres hello@webamigos.pl i napiszesz, dlaczego kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.
Tak, do każdego zakupu wystawiana jest faktura z 23% VAT. System wyśle Ci ją do 48h po wpłacie. Można ją następnie wliczyć w koszty firmy.
Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to skontaktuj się z nami w przeciągu 14 dni, a otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy.
Tak, przewidujemy 2x płatność 0%. Napisz do nas maila o tytule "Dwie raty" na hello@webamigos.pl
Korzystamy z serwera Discord, a uczestnicy szkolenia mają dostęp do prywatnego kanału.
Program rozpoczyna się w 2024 roku.
Dostęp do Platformy Code Review jest realizowany w modelu subskrypcji miesięcznej. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Rekomendowany czas uczestnictwa to 5 miesięcy, ponieważ w jest to optymalny czas, aby podnieść swoje kompetencje na wyższy poziom.
To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta w projektach komercyjnych.